Matkustatko usein? 

Meillä on kaksi rahanarvoista tarjousta sinulle, joka matkustat tai jonka yrityksessä matkustetaan paljon.  Ratkaisumme tekee matkustamisestasi vaivatonta, säästää aikaasi ja on samalla kustannustehokasta.  

Sarjaliput

Sarjaliput ostetaan kiinteään hintaan, ja matkanvaraus tapahtuu vaivattomasti osoitteessa nextjet.se.   Liput eivät ole henkilökohtaisia; voit itse päättää kuka ne käyttää.

Liput ovat joustavia mahdollistaen peruutukset, uudelleenvarauksen tai nimenmuutokset, jotka on tehtävä viimeistään tuntia ennen lennon lähtöä.  Voimme halutessasi toimittaa matkatilaston ja -raportin suorittamistasi matkoista.  Sarjaliput ovat voimassa 12 kuukauden ajan. 

Order bulk tickets >>

Vuosikortti

Vuosikortilla matkustaminen antaa sinulle täydellistä joustavuutta, ja voit halutessasi muokata matkaasi tai peruuttaa sen viimeistään tuntia ennen lähtöä.  Voimme pyynnöstä toimittaa sinulle matkatilastoja ja -raportteja matkoistasi.  Vuosikortti on voimassa 12 kuukauden ajan.  Vuosikortti on saatavilla suurimmalle osalle matkakohteistamme.

Order annual pass >>

Lisätietoja

Ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja kanta-asiakastuotteistamme.
+46 (0)8 63 96 582 tai corporate@nextjet.se.

Voit myös ottaa yhteyttä myyntiedustajiimme alla oleviin numeroihin.

Myyntijohtaja
Jens Harrysson
0701 - 43 21 00
jens.harrysson@nextjet.se
Pori-Helsinki & Pori-Tukholma
Paula Kangasniemi

+358 45 122 27 77
paula.kangasniemi@nextjet.se

Stockholm Mälardalen, Sundsvall, Kramfors, Luleå
Angela Friberg
0704 - 19 94 00
angela.friberg@nextjet.se
Jönköping
Henning Lindberg
0705 - 39 65 86
henning.lindberg@nextjet.se
Muut kohteet
Helene & Erika
08 - 639 65 82
corporate@nextjet.se
Matkatoimistot ja sopimukset
Robert Allard
0733 - 14 09 49
robert.allard@nextjet.se
Karlstad, Karleby/Jakobstad, Lycksele, Mariehamn
Emelie Ahlin
0708 - 74 09 14
emelie.ahlin@nextjet.se
Örnsköldsvik
Mette Jakobsson
0725 - 86 97
mette.jakobsson@nextjet.se