Olemme täällä auttaaksemme sinua

Callcenter

S-posti: callcenter@nextjet.se
Puhelin: +46 771-90 00 90

Aukioloajat

 
Maanantai-Perjantai 07:00-18:00
Lauantai Suljettu
Sunnuntai 11:00-17:00

Pidätämme oikeuden muutoksiin lomakauden aikana.

Ryhmävaraukset

Jos ryhmässäsi on 10 matkustajaa tai useampia, voit pyytää ryhmähintaa.

S-posti: gruppbokning@nextjet.se
Puhelin: +46 (0)8 63 96 583

Lentokentät

(Matkatavarakysymykset jne)

Tukholma - Arlanda
+46 (0)70 879 49 13
Arvidsjaur: +46 (0)960-173 80
Jällivaara:  +46 (0)970-780 00
Helsinki +358 30 600 3597
Hemavan: +46 (0)954-305 30
Jönköping: +46 (0)36-31 12 02
Karlstad:  +46 (0)54-540 77 00
Kramfors: +46 (0)612-71 81 10
Kokkola +358 20 708 68 18
Linköping: +46 (0)13-26 28 00
Lycksele: +46 (0)950-275 55
Maarianhamina: +358 (0)18-171 10
Tromsö +47 77 28 04 00
Vilhelmina: +46 (0)940-398 88
Oulu +358 20 708 79 35
Örnsköldsvik +46 8 63 96 581

AGENT support

S-posti: agentservice@nextjet.se
Puhelin: +46 (0)8 63 96 584
Aukioloajat:

Arkisin 09:00-17:00

CORPORATE SALES (Yritysasiakkaat ja sopimushinnat)

S-posti: corporate@nextjet.se
Puhelin: +46 8 63 96 582
Aukioloajat:

Arkisin 09:00-16:00 

Asiakassuhteet

Korvaushakemuskaavake >>​
Täytä korvaushakemuskaavake, kun matkatavarasi ovat viivästyneet tai vahingoittuneet, lentosi on viivästynyt tai peruttu, tai jos on syntynyt jokin muu tilanne, minkä johdosta olet oikeutettu korvauksiin EU-säännöksen EU261/2004 ja Nextjetin Säännöt ja Ehdot  mukaisesti.

 

Tavoitteenamme on ottaa sinuun yhteyttä 30 päivän kuluessa.

S-posti: customerrelations@nextjet.se
   
Aukioloajat:

Arkisin 

 

Ota yhteyttä myyntiedustajiimme

Myyntijohtaja
Jens Harrysson
0701 - 43 21 00
jens.harrysson@nextjet.se
Pori-Helsinki & Pori-Tukholma
Paula Kangasniemi

+358 45 122 27 77
paula.kangasniemi@nextjet.se

Stockholm Mälardalen, Sundsvall, Kramfors, Luleå
Angela Friberg
0704 - 19 94 00
angela.friberg@nextjet.se
Jönköping
Henning Lindberg
0705 - 39 65 86
henning.lindberg@nextjet.se
Muut kohteet
Helene & Erika
08 - 639 65 82
corporate@nextjet.se
Matkatoimistot ja sopimukset
Robert Allard
0733 - 14 09 49
robert.allard@nextjet.se
Karlstad, Karleby/Jakobstad, Lycksele, Mariehamn
Emelie Ahlin
0708 - 74 09 14
emelie.ahlin@nextjet.se
Örnsköldsvik
Mette Jakobsson
0725 - 86 97
mette.jakobsson@nextjet.se